Satış ve Danışma Hattı: 0 (262) 505 00 11

EMLAKANASAYFA Firma Adı EMLAK

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Çınarım Emlak adı altında hizmet veren firmamız sektördeki yerini 2014 yılında aldı. Sürekli değişen ve gelişen emlak sektöründe, hız kaybetmeden yürüyen firmamız gayrimenkul alım ve satımı üzerinde profesyonel bir çalışma sergilemektedir. Emlak Komisyonculuğu Resmi tandartları'na uyum sağlayan firmamızdaki tüm personelimiz de aynı titizlikle çalışmaktadır.

Çalışma prensiplerimizin en başında sözleşme gelmektedir. Sözleşmesi yapılan gayrimenkulün her türlü tanıtımı  firmamız tarafından yapılmaktadır. Resim çekimi, video kaydı, web sitemizde yayınlama, reklam tanıtımı, emlak  firmaları ile paylaşım ve emlak firmalarına duyurma, portal sitelere kayıt, yatırımcılara duyurma vb gibi işlemler ile satışı ve/veya kiralanması üstlenilen gayrimenkul tanıtılmaktadır. 

Gayrimenkul işlemlerinde yapılan bu çalışmalar firmamızın eksper konusunda da uzmanlaşmasını sağlamaktadır. Bu uzmanlık yatırım yapmak isteyen alıcılar için çok faydalı olmaktadır. Birikimlerini gayrimenkul üzerinde  değerlendirmek isteyen yatırımcılara her türlü Ar-Ge çalışması sunulabilmektedir. Mülkün kıymeti ve takip eden senelerdeki getirisi yatırımcı için araştırılıp doğru yatırımı doğru zamanda yapması sağlanmaktadır. Çınarım Emlak olarak; yatırım, alım, satım ve kiralama gibi işlemlerinizde mutlak surette profesyonel emlak firmalarını değerlendirmenizi önermekteyiz.